Kalıcı kızlık zarı dikimi

2015 yılında İstanbul'da en sık tercih edilen himenoplasti ameliyat çeşidi kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir. Benimde hastalarıma en fazla tavsiye ettiğim kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası sonsuz bir zamanınız olacaktır. Yani kızlık zarınızı kalıcı olarak diktirdiğinizde 20 günlük dikiş iyileşme periyodundan sonra ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirmenin tek avantajı size sınırsız bir zaman vermesi değil aynı zamandada gerçek kızlık zarı ile aynı fiziki ve fonksiyonel yapıda olmasıdır, yani dikiş izleri silindikten sonra alttan yepyeni bir kızlık zarı çıkar ve bu bakirelik döneminizdeki kızlık zarından farksız olur. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar. Jinekolog Op. Dr. bildiriyor.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul , Ankara ve İzmir gibi şehirlerde genellikle himenoplasti konusunda uygulanan ücretlendirmeden bahsetmenin zamanı geldi ; İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... lira civarında olup , geçici kızlık zarı dikimi ücreti ile aynıdır , ama çift kat flepten oluşan kalıcı kızlık zarı dikimi arzu ederseniz bu seferde .... tl kadar masrafınız olacaktır , yada kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı beraber olacaksa yine .... tl gibi maliyetler söz konusudur , birde 3lü dikim denilen kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi ameliyatı isteyecek olursanız bu seferde cebinizden çıkacak para .... tllere kadar yükselir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.