Kalıcı kızlık zarı dikimi

En garantili ve sağlıklı bekaret tamir yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Tıbbi adi flep yöntemi , uluslararası adı ise allogreft himenoplastidir. İstanbul'da 2019 verilerine göre en fazla tercih edilen bekaret onarım metodu kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemidir. En fazla derken geçici kızlık zarı dikimine göre 10 kat fazla talep edildiğini ve uygulandığınıda eklemek gerekir. Sonuç garantisi mevzuunada gelirsek teorik olarak yaşayan ve gerçek bir kızlık zarı olduğu için cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması kesindir , ama yinede usta ellere sahip ve kızlık zarı konusunda çok ciddi bir deneyim sahibi  jinekolog tarafınca yapılırsa arkanıza bakmaz ve rahat uyursunuz. Bu yazımızda sadece kalıcı kızlık diktirme değil aynı zamanda geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , bekaret zarının dikilmiş olduğu ortaya çıkar mı , kızlık zarı diktirenler , kızlık zarı kanaması , kızlık kanı rengi , vajina daraltma ameliyatları gibi konularada değiniyoruz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi yani kalıcı kızlık zarı dikimi 2019'te İstanbul'da zaten geçen onca sene boyunca giderek artan taleplerle artık 2019 yılında zirveye oturmuş ve kadın doğum tıp branşında vakum kürtaj ameliyatlarını bile sollayarak zirveye oturmuştur. Özellikle evliliğe zamanı olanlar veya eski beraberliklerin tüm izlerini bir çırpıda silmeyi arzu edenler kalıcı bekaret diktirme metodunu tercih ediyor. Aslında banada hangisi daha iyi diye sorsanız bende size kalıcıyı tavsiye ederim, bir nev'i diktir - kurtul planı yapmak için doğru tercih flep yöntemi himenoplastidir. İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama ....tl civarından başlar.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatlarını genel olarak ele alacak olursak bu işin en iyi yapıldığı il olan İstanbul'da 2019 yılı için ....tl civarından başlar. İstanbul'da layıkı ile kızlık zarı diken az sayıda ... , bu başlangıç rakamlarına himenoplasti ameliyatlarının en basiti olan geçici kızlık zarı dikimini yaparlar, ama hastaların %90'ı gibi ezici bir çoğunluğunun yaptırmakta olduğu kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti olarakta en az ....tl gibi rakamlar konuşulacaktır. Bu farklı himenoplasti ameliyatlarının yanında aynı seansta hasta masadan kalkmadan yapılabilecek vajina daraltma ameliyatı veya küçük dudaklardaki sarkmaların düzeltilmesi anlamına gelen labioplasti ameliyatı gibi ek müdahaleleride katarsanız İstanbul'da bu kombine işlemler için toplam fiyat yaklaşık ....tl civarına çıkabilir. Daha  ileri versiyonlardan kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labiopasti şeklindeki 3lü ameliyat İstanbul' da yaklaşık ....tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İster yanlış adamla ilişki sonucu , isterseniz bacak arasına giren delici bir kaza sonucu olsun , yada masturbasyon yaparken parmakla kızlık zarı bozulmuş olsun , her durumda kızlık zarı dikilerek eski fiziki ve fonksiyonel yapısına kavuşturulabilir ve cinsel ilişkide kanama deneyimi yaşanır. Kızlık zarı diktirmek isteyen birçok bayan kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarının dikilmiş olduğu ortaya çıkar mı ? Gibi sorularla uykusuz kalabiliyor. Ama usta bir jinekolog tarafınca yapılmış bir kızlık zarı dikimi ameliyatı kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz. Cinsel deneyimde erkeğin hissettikleri orijinal bakire bir bayanla , kızlık zarı önceden dikilmiş bir bayanla aynıdır.

Kızlık zarı dikimi

Yazımızın başındada belirttiğimiz gibi kızlık zarı dikimi İstanbul'da 2 farklı yöntemle yapılır, ilki bu yazıyada konu olan kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi yada uluslararası adıyla allogreft himenoplastidir, çok daha doğaldır , sağlamdır ve usta ellerde hemen hemen garantilidir. Diğer yöntem ise kökü çok eski yıllara dayanan geçici kızlık zarı dikimidir, çok daha günübirlik bir operasyon olup dikim sonrası en fazla 10 gün dayanır ve bu süre zarfında cinsel ilişkiye girmek gerekir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Öncelikle hastanın kızlık zarı muayenesi ile işe başlanır ve sonra rahim girişine lokal anestezik uygulanarak hstanın dikim esnasında acı çekmemesi sağlanır. Uyuşma sağlandıktan sonra vajina yan duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası bir ucu yine vajina duvarında sabit bırakılarak serbest ucu kızlık zarı ringine dikilir. İşlem 25 dakika kadar sürer ve sonrasında yürüyüp çalışma hayatınıza geri dönebilirsiniz , kızlık zarı diktirmiş olmak sizin yaşantınızı kısıtlamaz, dikim sonrası kanama veya ağrı ilk günler çok az olur , seviye olarak adet ağrısı kadardır.

Kalıcı kızlık zarı dikimi yorumları

Kalıcı kızlık zarı dikimi yorumları diğer jinekologlara haksız rekabet oluşturmamı açısından yayından kaldırılmıştır.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.