Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı

Avrupa yakası İstanbul'da 2019 Mart sonu kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak ....tl civarıdır . Güncel himenoplasti ücretleri için WhatsApp veya telefonla ulaşabilirsiniz. Kızlık zarını kalıcı olarak dikmek mümkünmü.Bize sıkça sorulan sorulardan biride budur. Bu sorunun cevabı ise şöyle olacaktır. Kızlık zarının kendisi yapısı icabı dikiş tutan bir doku değildir. Bu nedenle kızlık zarı üzerine yapılan dikme işlemleri başarısız olur. Bu amaçla bir çok yol denenmiş ama olumlu bir sonuç alınamamıştır ne zamana kadar derseniz flep yöntemi çıkana kadar.
FLEP YÖNTEMİ İLE KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ
Kızlık zarının yapısını kağıda benzetebiliriz. Çekerseniz esnemez ve yırtılır. Vagina mukozası ise lastik gibidir esnektir ve çekince uzama kabiliyeti vardır. Bu sebeplerle vagina içine yapılan her türlü dikiş işlemi peşinen en baştan etkisiz olur ve sonuç başarısızdır.
Bunun yerine zar halkasının önünden flep kaldırılarak yeni zar yapılırsa bu zar aynen kendi orijinal zarınızla aynı tabiatta dokudan oluşacak demektir. Bu da işlemin başarısının en büyük sırrıdır. Bu yeni zar eskisinin hemen önünde yer alır ve aynı doku karekteri gösterdiği için esnemez gerilince tıpkı eski zarınız gibi yırtılır ve kanama oluşturur.
HERKESE FLEP YÖNTEMİYLE KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ YAPILABİLİRMİ ?
Evet. Hemen herkese bu işlem yapılabilir. En fazla 2 kere flep kalıcı zar dikimi yapılabilir. Dokular sınırlı olduğundan daha fazla sayıda belki denenebilir ama sonuçta başarı oranı daha düşük olur. Kalıcı kızlık zarı dikim işlemi sonuçları açısından çok yüz güldürücü bir işlemdir. Üstün yanı zaman kısıtlaması olmamasıdır. Çok yüksek başarı oranına sahiptir. Yapıldıktan sonra yıllarca etkisini devam ettirir. Özellikle evlenme döneminde birde zar dikimi işlemini düşünmeniz ve bunula uğraşmanız gerekmez. İşlem sonrası geçici olarak bazı kısıtlamalar vardır. Bunlar basittir sadece 4 hafta süreyle temizlik kurallarına bizim öğrettiğimiz şekilde riayet etmek ve otururken ağırlığınızı dikişlerin üzerine vermemek. Hepsi bu.
Kalıcı olarak dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardırki bunlar çok azdır. Evlenene kadar dudak bölgesine ağda yapmamak ki artık kızların çoğu lazeri tercih ettiğinden bu konu zaten sorun olmaktan çıkmıştır, birde ata, bisiklete biner gibi aktivitelerden kaçınmak.
KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ FLEP NASIL YAPILIR ?
Bu işlem lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile yapılır. Yaklaşık yarım saat civarında sürer. Yarım saatte gözetim altında tutulursunuz. Sonrasında kontrol edip evinize gönderebiliriz. 8 saat sonra banyo yapabilirsiniz ilk 2 hafta duş şeklinde olmasını öneriyoruz. İşlemin nasıl yapıldığına dair ayrıntıyı burada paylaşmam doğru olmaz. Hem etik değildir, hem de işlem güvenliği açısından doğru olmaz. Nasıl yapıldığını işlemden önce karşılıklı görüşmemizde ayrıntılı olarak ve çizerek anlatıyoruz ve bu konu hakkında işlem öncesi zaten ayrıntılı bilgi sahibi oluyorsunuz.
KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİNDEN SONRA NE KADAR ZAMANDA İYİLEŞİRİM ?
Her cerrahi işlemde olduğu gibi tam iyileşme ortalama 3 haftadır. 1 haftada güvenli süre olarak biz ekliyoruz. yani 4 hafta diyebiliriz. Bu süreden sonra ilişkiye müsade edilebilir. Bu 4 haftalık süre içinde 1 ve 3. haftalarda ya da 2 ve 4. haftalarda kontrol yapmamız uygudur. ilk kontrollerde işlerin yolunda gidip gitmediğine bakıyoruz. Son kontrolde ise işlem başarılı olmuşmu ve kısıtlamaları artık sona erdirelimmi diye bakıyoruz. Hijyen kurallarına uyulduğu ve öğrettiğimiz hususlara riayet edildiği takdirde başarı şansı son derece yüksektir ve bu konuda endişelenmeniz için bir sebep yoktur.
KALICI KIZLIK ZARI DİKTİRDİĞİM ANLAŞILABİLİRMİ ?
Bu işlemde yeni canlı dokudan oluşan zar oluşturulmaktadır. Anlaşılabilmesi oldukça güçtür. Ancak tecrübeli jinekologlar anlayabilir. Herhangi birinin veya jinekolog olmayan birinin anlaması son derece zayıf bir ihtimaldir.
KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ SONRASI GENİTAL BÖLGEM HASAR GÖRÜRMÜ ?
Cevap hayırdır. Tıpkı ilk ilişki sonrası zar yırtılmasından başka hiçbir hasar oluşmuyorsa burada da durum aynıdır yeni zar yırtıldıktan sonra herşey aynıdır ve tümüyle eski halinize dönersiniz. Bu konuda herhangi bir endişe duymayınız.
KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ SONRASI İLK İLİŞKİDE AĞRI YADA KANAMA AÇISINDAN BİR FARK VARMI ?
Burada yaptığımız yeni zarın Tanrının yaptığı mükemmellikte olacağını iddia edecek değiliz. Fakat amaç eğer kanama oluşturmaksa bunu temin etmeye çalışıyoruz. Bizim yaptığımız zar biraz daha etli yapıdadır ve yırtılma esnasında ve ilk ilişkide oluşan ağrı miktarı biraz daha fazladır. Kanama miktarı ise önceki kanamaya benzerdir.
BENİM ZARIM ESNEK VE İLK İLİŞKİDE KANAMADI BU İŞLEMLE KANAMA OLABİLİRMİ ?
Zarı esnek olan kişilerede bu işlem başarıyla uygulanabilir. Sadece dikkat edilmesi gereken şey darlığın biraz daha fazla yapılmasıdır. Bu sayede normal kızlık zarı kanama oranlarına ulaşılabilir. Teknik olarak aynıdır ve flep yöntemi uygulanmaktadır. Sadece fark darlığın biraz daha artırılmasından ibarettir.
KIZLIK ZARI DİKİLMESİ CİNSEL HAYATIMI ADET DÜZENİMİ VE GEBE KALMAMI ETKİLERMİ ?
Etkilemez. Cinsellikten alacağınız haz ile hiçbir alakası yoktur. Bu yönlerden diğer kadınlardan hiçbir farkınız olmayacaktır. Mastürbasyon serbesttir. Sürtünme yolu ile ilişki ve ters ilişki yeni zarınıza zarar verebilir. Yine bu işlemin adet görmeyle ve gebe kalmayla ilgili her hangi bir etkisi yoktur. Bu işlem öncesi neyseniz sonrasında da aynı olacaksınız.

Özet olarak söyleyecek olursak bu işlemin başarı oranı oldukça yüksek olup maaliyet ve diğer sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.