Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, flep yöntemi kalıcı bekaret diktirme kaç sene dayanır, himenoplasti sonrası kaç gün sonra cinsel ilişkiye girilebilir, geçici kızlık zarı dikimi kaç gün dayanır, kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, esnek kızlık zarı dikilebilir mi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı muayenesi ücreti nedir, lazerle kızlık zarı dikimi vajinada kalıcı yanık izi bırakır mı, vakum kürtaj fiyatları ne kadardır ? Bu yazımızda anlatıyoruz. Gerek kızlık zarı dikimi gerekse kürtaj hakkında tüm merak ettikleriniz için bizi gece gündüz arayabilisiniz, yada WhatsApp'tan yazarak bilgi edinebilirsiniz.


 Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi 

İstanbul'da bekaret onarımında en fazla yaptığımız himenoplasti çeşidi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Gerçektende flep yöntemi ile mükemmel sonuçlar alıyoruz. Kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra cinsel ilişkiye girmek için bir zaman kısıtlaması olmuyor, isterseniz yıllar sonra bile gerdeğe girebilirsiniz ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Flep yönteminde dikimden sonra ilk 20 gün ilişkiye girilmez , ama daha sonra ne zaman isterseniz girebilirsiniz. İsterseniz kalıcı kızlık zarı nasıl dikilir ondanda bahsedelim mantık olarak kafanıza daha fazla otursun ; hastanın kabulu ve ön görüşmeden sonra kızlık zarı muayenesi yapılır, hem kızlık zarının bozulmuş olduğu teyid edilir hemde hastanın vajinal yapısı , genişliği , derinliği , küçük dudaklarda sarkma olup olmadığı net olarak tespit edilerek hymenoplasty operasyon planı yapılır ve hastaya bilgi verilir , daha sonra vajina girişine lokal anestezik zerkedilir , hastanın o bölgeyi hissetmemesi sağlanır, vajina yan duvarından ince bir flep kaldırılarak kızlık zarı ringine dikilir, adet kanının geçişi için serçe parmak çapında bir kanal bırakılır, flepin diğer ucu ise vajina duvarında bırakılarak vajinadan gelen kan damarlarının zar içindeki kan dolaşımını temin etmesi sağlanır. İşlem 25 dakika kadar sürer ve sonrasında kalkıp yürür gidersiniz , çalışma hayatınızı etkilemez.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 

Bekaret diktirme fiyatları İstanbul'da 2019 yılında en ucuz ....tl civarıdır, genelde kızlık zarı diken en iyi jinekologlar operasyon içeriğine göre farklı ücretler taleb ederler . Mesela eski bir sistem olan ve artık fazla tercih edilemeyen geçici kızlık zarı dikimi maliyetleri en düşüktür, en popüler olan ve en sık yapılan bekeret zarı dikimi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ise az daha yüksek olabilir. Ayrıca çift kat flep metodu, vajina daraltma ve kalıcı dikim , labioplasti ve kalıcı zar dikimi gibi kombine operasyonlar ise adım adım yükselen ücretlerle sunulur. 2019'te en güncel kızlık zarı diktirme ücretleri için ;
www.kizlikzaridikimfiyat.com/2015/03/kzlk-zar-dikimi-ne-kadar.html sayfamızda göz atın.

 Kızlık zarı muayenesi 

Kızlık zarı zedelenmesi , bekaret bozulması , sürtünme şeklinde cinsel yakınlaşma , mastürbasyonda parmakla kızlık bozulması, kızlık zarı patlaması, esnek kızlık zarından kan gelmemesi , birkaç damla peçeteye kızlık kanı gelmesi ve tüm şüpheli cinsel durumlarda kızlık zarı bozulmuşmudur diye çok merak edilir. Hatta birçok genç bayan kızlık zarı resmini çekip WhatsApp'tan arkadaşlarına gönderip onlarında fikirlerini alır ama böyle durumlarda tek çare kızlık testi yada diğer adı ile kızlık zarı muayenesinden geçmektir, bekaretinizin bozulup bozulmadığından başka türlü emin olmazsınız. Zaten merak etmeyin kızlık zarı muayenesinde jinekolog sadece gözü ile bakarak teşhis koyar. İstanbul'da 2015 mayıs rayiçleri ile kızlık zarı muayenesi fiyatları ortalama ...tl civarıdır.

 Lazerle kızlık zarı dikimi 

Kızlık zarı dikimi lazerle yapılabilir mi , himenoplastide lazer kullanılırsa vajinadan kalıcı yanık izleri olur mu ? Diye merak ediyor olabilirsiniz. Gerek flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi , gerekse geçici bekaret diktirme ameliyatları en gelişmiş ülkelerde bile cerrahi yöntemle dikilerek yapılır ve en iyi sonuçlar o şekilde alınır , dikiş ipleri eriyerek yok olur ve dikim izi kalmaz. İstanbul , Ankara , izmir gibi büyük şehirlerde lazerle kızlık zarı dikimi yapıldığı ve daha az kanama ve ağrı olduğu , işlemin daha basitleştiği lanse ediliyor olsa bile kızlık zarı dikimi yapılan ortamda lazer cihazının açık konumda bulunması ve cerrahi dikim esnasında operasyon civarında lazerle noktavi yanıklar oluşturulup hastaya hissettirilmesi lazerle kızlık zarı dikildiği anlamına gelmez. Ayrıca lazer probunu vajina girişine tutulması ve yüksek ısı oluşturularak vajina girişinde yanık ve büzüşme oluşturulması, cinsel ilişkide bu yanık dokusunun çatlayarak kanaması kızlık zarı dikimine alternatif olarak gösterilse bile vajinada kalıcı yanık izleri ve cinsel ilişkide penisi rahatsız eden pütürlü vajinal yapı düşünülürse kızlık zarının lazerle dikilemeyeceği net olarak anlaşılır. Lazerle kızlık zarı dikimi hakkında geniş bilgi için ; www.lazerlekizlikzaridikimi.com/2015/04/lazerle-kzlk-zar-dikimi.html sayfamızda bakınız.

 Kürtaj 

Latincede kazımak anlamına gelen ama tıpta gebelik sonlandırma , istenmeyen gebelikleri bitirme, çocuk aldırma anlamın gelen kürtaj jinekolojide en çok yapılan küçük cerrahi müdahaledir. Eski zamanlarda aynı anlamını aldığı kelimeye uygun şekilde kazıyarak yapılan kürtaj günümüzde tüm gelişmiş toplumlarda en iyi gebelik sonlandırma metodu olan vakum kürtaj metodu ile yapılmaktadır. Vakum ile küretajda ince bir tüp ile sadece gebelik kesesi vakumlanmakta ve rahim dokusuna dokunulmamaktadır. Kürtaj fiyatları 2019 mayıs ayı ortalarında İstanbul'da yaklaşık ...tl civarı olup bu maliyetler her hastada aynı değildir, adet gecikmesi ile ortaya çıkan , son adet tarihinden itibaren sayıldığında yaklaşık 4 haftalık yani en küçük gebeliklerde en uygun fiyatla masraflandırılmakta iken, 5 haftalık, 6 haftalık ve daha ileri haftalarda çocuk aldırma ücretide artacaktır. Kürtaj yasasına görede en geç 10 haftaya kadar kürtaj yapılabilmektedir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.