Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Himen adı ile bilinen halk arasında kızlık zarı veya bekaret zarı olarak isimlendirilen anatomik oluşum ilk cinsel ilişkide bozulur ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar, kızlık bozma olayından sonra ritüele göre artık bakirelik bitmiş ve kadınlık dönemi başlamış olarak kabul edilir. Kızlık zarının bozulması geri dönüşü olmayan bir olaydır, zira himenin kendi kendini onarma kabiliyeti yoktur, uzun süre cinsel ilişkiye girmeyen bayanlar kendiliğinden bakire olmazlar. Ama bakirelik günlerine geri dönmenin jinekolojik cerrahiden geçen bir yolu vardır: flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatı ile bekaretin uzun süreli olarak yeniden kazanılması mümkündür. Böylece yeniden ilişkiye girmediğiniz sürece kızlık zarınız bozulmayacaktır. Günümüzde bu işlemi yaptıran birçok hasta oluyor, kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarına blog sayfalarında rastlayabilirsiniz, binlerce hasta yorumu incelenmek üzere sizi bekliyor. Gerçi konu son derece gizli tutulması gerektiği için kızlık zarı diktirmeyle alakalı yorumların tama yakını isimsiz olarak himneoplasti hakkında bilgi almak isteyenlere aittir, ama dikim sonrası mutluluğunu bizimle paylaşanlarda yok değildir.

Bu yazımızda kızlık zarı dikimi yaptırmış olanların yorumları dışında kızlık zarı hakkında tanımsal bilgilerde veriyoruz, ayrıca kızlık zarı çeşitleri ve şekilleri, kızlık zarının nasıl bozulduğu, kızlık zarı dikiminin nasıl yapıldığı, kalıcı kızlık zarı dikimi hakkında genel bilgiler, kalıcı kızlık zarı dikiminin kesin sonuç verip vermeyeceği, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücretinin 2019 senesi için ne kadar olacağı ( sitede fiyat yazılmaz ), kalıcı zar diktirdikten sonraki dönemde nelere dikkat edilmesi gerektiği, kalıcı kızlık zarı dikimi videosunun nerde izlenebileceği, vajina daraltma ameliyatı fiyatları, İstanbul'da labioplasti ameliyatı yapan yerleri ve Avrupa yakasında kürtaj yapan yerleride anlatıyoruz.


Kızlık zarı 

Tıpta fazla önemi olmayan ama geleneksel açıdan tüm dünyada çok önem verilen ve nerdeyse bir bayanın namus ölçütü haline getirilen anatomik oluşuma kızlık zarı yada himen denmektedir. Vajina girişinde dış ortamdan yaklaşık 1 cm kadar içeride bulunur, ilişki öncesi ön sevişmelerde kasıklar birbirine itildiği için kızlık zarı tamamen ön plana çıkar ve gerçek cinsel ilişki olmasa bile sürtünme, mastürbasyon veya parmakla kızlık zarı bozulduğunu çok sık görüyoruz.

Kızlık zarı çeşitleri

Bayanlarda bekaret zarı hiçbir zamam standart şekil ve konumda bulunmaz, nerdeyse her bayanda farklı bir kızlık zarı çeşidi söz konusudur. Hanımlarda çok sık rastlanan kızlık zarı çeşitlerini sıralarsak ; en çok ortada tek delikli annüler tip kızlık zarı çeşidi ile karşılaşıyoruz, bunun dışında elek şeklinde cribriform himen, köprüsel yapıda septal çeşit kızlık zarı, hilal şeklinde veya imperforat yani tam kapalı kızlık zarıda halk arasında rastladığımız çeşitlerdendir. Esnek kızlık zarı tabir edilen hymen çeşidi ise ortada tek delikli annüler tipin ortasındaki deliğin 2 kat daha büyük olan modelidir. Penis ortadaki delikten girer kızlık zarı içten ayrışır ama kanamaz.

Kızlık zarı bozulması

Bekaretin kaybedilme endişesi çok sık gündeme geliyor, birçok genç bayan bizi arayarak sürtünme veya mastürbasyonla kızlık zarı bozulması ortaya çıkar mı diye soruyor, genelde evlilik öncesi dönemde yaşanan tam birleşme içermeyen ön sevişmelerde birkaç damla kızlık zarı kanı gelmesi veya çok daha büyük miktardaki zar kanamalarında bu şüphe ortaya çıkıyor. Kızlık zarının sadece penisin vajinaya tam girmesi ile bozulabileceği yanlıştır, vajinanın en dışında yer alan ve yırtılma konusunda fazla efor gerektirmeyen bir oluşumdur kızlık zarı. Ayrıca böyle bir durumda kızlık zarı kanaması olduysa zarın patlamış olma ihtimali yüksektir. Bu durum sadece kızlık zarı muayenesi ile kesinleşir.

Kızlık zarı dikimi

Tüm dünyada yaygın olarak yapılan hymenoplasty ameliyatına ülkemizde kızlık zarı dikimi adı veriliyor, kimileride buna bekaret tamiri adını vermişler. Genel olarak iki farklı zar dikim metodu uygulanır, bunlar cinsel ilişkiye birkaç gün kala yapılan geçici bekaret dikimi ve uzun süreli olup yıllarca dayanabilen kalıcı kızlık zarı dikimidir. Ayrıca himenoplasti ile birlikte vajina daraltma ameliyatıda uygulanabilir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Gerçek anlamda bakireliğe geri dönüş olarak tanımlanan ve dikimden sonra uzun yıllar bile geçse cinsel ilişkide kızlık zarı kanamasını gerçekçi eden kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi tüm dünyada en popüler yöntemdir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verir mi ?

Himenoplasti ameliyatlarından flep yöntemi günümüzde bekaret tamiri konusunda gelinen son noktadır, dikimin üzerinden 10 sene bile geçmiş olsa normal bakirelikte olduğu gibi cinsel ilişkide büyük ihtimalle kızlık zarı kanaması gelecektir, dolayısı ile 2019 senesi içinde  arayarak kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verir mi ? Diye soran hastalara bu konudaki en iyi yöntem olduğunu ve kesin sonuç alma konusunda içlerinin rahat olması gerektiğini söylenir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı

Web sayfalarında rakamsal fiyat vermiyoruz. Bekaret onarımı yani bakireliğin geri kazanılması konusunda en başarılı yöntem olan kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 senesi için İstanbul'da genellikle operasyona dahil edilen vajina daraltma veya labioplasti ameliyatı gibi ilavelerde göz önünde tutularak belirlenir. Bu konudaki ücret listesi için telefonla arayın yada whatsapp üzerinden yazın.

Kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası

Jinekolojide en fazla yapılan ameliyatlardan olan kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası nelere dikkat edileceğini ve en erken ne zaman ilişkiye girilebileceğini her hastaya ayrıntılı anlatılır, ilk 2 hafta denize veya havuza girmek sakıncalıdır, ayakta duş alabilirsiniz ama küvete oturmak problem olabilir. Ayrıca ilk haftalarda aşırı bacak açmayı gerektiren egzersizlerdende kaçınmak gerekir. Flep yöntemi sonrası en erken 1 ay içinde cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi video

Yaptırmayı planladığınız jinekolojik ameliyatlar hakkında bilgi sahibi olmak açısından araştırma yapmanız çok doğaldır, özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi video görüntülerini izlemek için youtube benzeri video seyir siteleri ziyaret edilebilir, fakat ülkemizde cinsel organı gösteren video veya resim çekip yayınlamak yasak olduğu için bulacağınız zar dikim videoları yabancı menşeili veya temsili olacaktır.

Vajina daraltma operasyonu

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yönteminden sonra aynı seasta sıklıkla yapılmaya başlanan vajina daraltma operasyonu eskiden genelde normal doğum yapmış bayanlara uygulanırdı, ama günümüzde evlilik öncesi dönemde yoğun cinsel ilişkili yaşantısı olan bayanlarda vajinal bollaşma şikayeti ile vajinoplasti talep etmeye başladı. Özellikle seksüel ilişki esnasında vajinaya hava kaçması ve gaz çıkartmaya benzer sesler ortaya çıkması cinselliğin kalitesini düşürdüğünden dolayı vajina daraltma ameliyatı ihtiyacı hasıl oldu.

Labioplasti ameliyatı İstanbul

Kadın cinsel organının girişini kapayan labium adındaki anatomik oluşumların zamanla gereğinden büyük hale gelmesi hatta bir et parçasının sarkması oldukça sık rastlanıyor, bu durumda hastalara sunulan jinekolojik çözüm labioplasti ameliyatı İstanbul için oldukça sık taleb edilir. Diğer adı cinsel dudakları küçültme olan labioplasti operasyonu ücretleri 2019 senesi için belli bir fiyata ulaşacaktır. Sitede fiyat yazılmaz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.