Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Bekaret tamiri ameliyatlarında en çok tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranlar hakkında geniş bilgiler vermeden önce bu konuda hastalardan bize ulaşan, kızlık zarı dikimi yaptıranlar yorumları nasıldır, kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verirmi, kan gelme oranı nedir, kızlık zarı dikimi fiyat bilgisini WhatsApp'tan alabilirmiyim, kalıcı kızlık zarı ne kadar dayanır, en erken kaç gün sonra ilişkiye girebilirim, kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına nasıl ulaşabilirim, kızlık zarının bozulması belirtileri nelerdir, bozulmuş kızlık zarı nasıl görünür, kalıcı kızlık zarı diktirenler nelere dikkat etmelidirler gibi sorularına cevaplar veriyoruz.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranlar bahsine geri dönersek, bekaret zarı onarımı konusunda en iyi seçenek kalıcı kızlık zarı diktirmek olarak bilinir. Bunun sebebi ise eski bozulmuş veya esnek olduğu için kanama potansiyeli olmayan  kızlık zarına hiç dokunmadan hemen önüne komşu vajina dokusundan yeni bir zar oluşturulmasıdır. Bu şekilde gerdek gecesi kızlık kanaması büyük ölçüde güvence altına alınır. Kalıcı kızlık zarı diktiren hanımların dikkat etmesi gereken hususlar ise ilk 10 günlük süreçte günde bir kez antiseptik solusyon sürmek, ilk ay fazla bacak açmamak ve cinsel ilişki için en az 1 ay beklemek. Daha sonra cinsel ilişkiye girmek için uzun zamanınız olacak.

Kızlık zarı dikimi

Cinsel ilişki, sürtünme, mastürbasyon, parmak sokma gibi sebeplerle bekaretini kaybeden bayanlara komşu vajina dokusundan yeni kızlık zarı oluşturma veya mevcut kızlık zarını tamir ederek gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması oluşmasını temin etmeyle ilgili yapılan hymenoplasty ameliyatlarına halk arasında kızlık zarı dikimi denir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Bekareti yeniden kazandırma amaçlı yapılan jinekolojik ameliyatlardan teknik olarak flep yöntemi adı verilen ve normal bakirelikte olduğu üzre sonsuz süreli operasyon modeline kalıcı kızlık zarı dikimi adı verilir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 senesi mart ayı itibarı ile İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatının ne kadar olduğunu öğrenmek için Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp üzerinden yazarak güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Sitelerde fiyat yazılmaz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Hymenoplasty ameliyatları ile ilgili bloglarımızda makalelerin altında ziyaretçi ve kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarını bulabilirsiniz.


Kalıcı kızlık zarı dikimi yorumlarıSite kullanım kuralları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.