Kalıcı kızlık zarı dikimi ne kadar ?


Bu konuyu araştıran bayanlar en sık kalıcı kızlık zarı dikimi ne kadar diye soruyorlar, yada WhatsApp  den güncel fiyat listemizi istiyorlar, ( sitelere fiyat yazılmaz ) bekaret konusunda nerdeyse 9 farklı ameliyat yapılıyor, hastaların özel durumlarına göre bu operasyonlardan seçmeleri gerekiyor, dolayısı ile tüm ameliyatları ücretleri ve açıklamaları ile birlikte liste halinde almaları daha verimli oluyor. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatlarını geleneksel olarak her sene enflasyon düzeyinde arttırıyorum ama bu yıl ülkenin özel durumundan ötürü fiyat artışı yapmadım. Himenoplasti ( kızlık zarı dikimi ), vajinoplasti ( vajina daraltma ) ve labioplasti ( genital dudak küçültme ) ameliyatları ve bunların aynı seansta yapılan kombinasyonları hakkında geniş bilgi almak için muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den iletişim kurabilirsiniz, veya aşağıdaki linke tıklayarak bana yorum şeklinde direkt sorun göndrebilirsiniz, yorumlama biçimi olarak "anonim" i seçerseniz isimsiz ve email girmeden yorum yapmanız mümkün olacaktır :

DOKTORA SORU SOR        YORUMLARI OKU

İstanbul'da özel muayenehanelerde kalıcı kızlık zarı diktirmenin ne kadar olacağına geri dönersek, daha eski metodlara yani geçici zar dikimlerine göre az daha pahalı olduğunu söyleyebilirim. Kızlık zarı dikimi yapan az sayıda jinekolog olduğu için fiyatlandırma konusunda bir standart olmayabilir, her doktor farklı bir dikim ücreti telaffuz edebilir. Sitelerde fiyat yazılmaz.

Flep yöntemi teknik adı ile anılan kalıcı kızlık zarı dikimi son 30 yılda geliştirilen bekaret tamiri konusunda devrimsel nitelikleri olan bir ameliyattır, en önemli özelliği sonsuz süreli olması, yani dikim sonrası aradan yıllarda geçse evlendiğinizde gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasının gelecek olmasıdır, ameliyat yaklaşık yarım saat sürer ve lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma uygulanır, sonrasında yürüyüp gidebilirsiniz,

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı geçici dikime göre az daha pahalıdır, kızlık zarı dikimi yorumları için yazılarımın altlarına bakabilirsiniz, kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumlarıda oradadır, kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 senesinde pek artmamıştır, kızlık zarı dikimi kadınlar kulübü ve kızlar soruyor gibi forum sitelerindede tartışılır, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve bizim yorum sayfalarımızda vardır, kızlık zarı dikimi fiyatı ankara ve İstanbul'da neredeyse aynıdır, kızlık zarı diktirenlerin yorumları için sayfayı kaydırın. Sitelere fiyat yazılmaz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.