Kalıcı flep yöntemi kaç kez yapılabilir ?

Kalıcı flep yöntemi kaç kez yapılabilir gibi bir konuyu ele alamadan önce bakirelik ameliyatları ve fiyatları konusunda İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilir veya WhatsApp  den yazabilirsiniz, sitede fiyat yazmaz, bu mevzuya benzer, flep yöntemi yaptıranlar ne şekilde sonuç alırlar, flep yöntemi iyileşme süreci kaç gün sürer, flep yöntemi kesin sonuç verir mi sonuç garantisi verenler kimlerdir, flep yöntemi sonrası pansuman gerekir mi, flep yöntemi kadınlar kulübünde ne şekilde ele alınır, flep yöntemi nedir ne değildir, kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradan başlar ( sitelerde fiyat yazılmaz ), flep yöntemi sonrası dikkat edilmesi gerekenleri nasıl öğrenebiliriz gibi konularıda ele alıyoruz.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatlarının aynı bayan  üzerinde kaç kez uygulanabileceği konusuna geri dönersek vajina iç duvarı mukoza adı verilen dokudan ince bir tabaka aldırılarak yapılan operasyonu tekrarlama konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Bazı hastalar flep yöntemi yaptırdıktan sonra cinsel ilişkiye giriyor ve aradan zaman geçtikten sonra evlendikleri veya birliktelik yaşadıkları kişilerden ayrılabiliyor, yeni ilişkiler için yeniden kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırabiliyorlar, bu şekilde birkaç kez ameliyat olan hastalar oluyor.

Kalıcı kızlık zarı dikiminde eski yırtılmış kızlık zarı üzerinde herhangi bir işlem yapılmaz, birkaç milimetre önüne yeni bir zar oluşturulur, ama bazıları eski kızlık zarının dikilmesi sureti ile flep yöntemi yapıldığını zannediyor ve dike dike dikilecek kızlık zarı kalmayacak olarak yanlış bir düşünceye kapılabilmektedirler, oysaki flep yönteminde bir milimetre kalınlığında bir doku kaldırıldığı için 20 gün içinde kaldırılan yerin altına yeni bir mukoza dokusu gelmektedir, işte bu sebeple kalıcı kızlık zarı dikimi isteğe bağlı olarak defalarca yapılabilmektedir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.