Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Kanunlar ve tıbbi etik kurallar gereği Sağlık hizmetleri fiyatlarını direkt olarak web sitelerine yazmıyoruz. Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları gün geçtikçe artıyor, 2019 senesindede artmaya devam edeceği tahmin edilebilir, peki flep yöntemi ücretleri zar üzerindeki yırtığa göre değişir mi, yada kızlık zarı bozulma zamanına göre farklı dikim fiyatı taleb edilebilir mi, çift kat flep yöntemi dahamı pahalıdır, kalıcı kızlık zarı dikimi kaç sene dayanır, en erken kaç gün sonra ilişkiye girilebilir, geçici kızlık zarı dikimine göre kalıcının üstünlüğü nedir, vajina daraltma ile birlikte flep yöntemi kaç paraya çıkacaktır diye beyninizi yormayın, bu yazıda cevaplara ulaşacaksınız, kalıcı kızlık zarı diktirme ücretlerini sözel olarakta alabilirsiniz, aklınıza geleni sorabilirsiniz, doktorunuzla sohbet edip içinizi rahatlatabilirsiniz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi )

Aslında flep yöntemi kızlık zarını dikmek değildir, vajina dokusundan yeni bir kızlık zarı oluşturmaktır, zaten eski bozulmuş kızlık zarı dikiş tutmaz, diksenizde bir hafta sonra dikişler atar, o yüzden gerçek kalıcı kızlık zarı dikimi diye yeni bir kavram ortaya çıkmıştır, eski bozulmuş veya esnek zara hiç dokunmadan hemen önüne komşu vajina duvarlarından ince flep tabakalar kaldırılarak yeni bir himen yapılıyor. 25 dakika kadar süren ameliyattan sonra yürüyüp işinize gücünüze devam edebiliyorsunuz, 20 gün içinde dikişler iyileşiyor ve artık bakiresiniz.

Çift kat flep yöntemi

Yukarıda detay verdiğim flep metodunun aynı ameliyatta 2 kez tekrarlanması ile çift kat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi gerçekleştirilir, özel istek üzerine tercih edilir, cinsel ilişkide daha zor yırtılması, acı vermesi ayrı bir tercih sebebidir.

Geçici kızlık zarı dikimi

Himenoplasti ameliyatlarının en basit uygulamaya sahip olanıdır, eski bozulmuş zar üzerine birkaç dikiş atılır, iyileşme özelliği olmadığı için belirtilen süre içinde cinsel ilişki olmaz ise kendiliğinden bozulur. Farklı ameliyat malzemesi kullanarak 1 haftalık veya 2 haftalık geçici kızlık zarı dikimi yapılabilir, fiyatlarıda farklıdır.

 Kızlık zarı diktirenlerin yorumları

Başka çare yok kızlık zarımı diktireceğim diyorsanız veya diktirmeden psikolojiniz düzelmeyecek gibiyse ameliyatınızı kızlık zarı diken doktorlardan hangisine yaptıracağınıza karar vermek için daha önce böyle birşey başından geçmiş yani kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına ihtiyacınız olacaktır, sitelerde makalelerin altlarında binlerce hasta yorumuna rastlayacaksınız, dikkatli incelerseniz sizin durumunuza benzer birçok genç bayanın mesajları orada sizi bekliyor olacaktır. Yorum sayfaların aşağısındadır.

Kızlık zarı dikimi fiyat yorumları

Web sayfasına fiyat yazmıyoruz. Her jinekolog farklı zar dikim fiyatı veriyor olabilir, yorumlar sayfasında bu konudaki mesajlarada rastlarsınız, genellikle yapılan himenoplasti ameliyatı ile birlikte vajina daraltma, labioplasti, çift kat flep giib özel isteklerin olup olmamasına göre toplam maliyetiniz değişecektir.

Kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü

Kişisel yorumların bulunduğu kadınlar kulübü gibi forumlarda kızlık zarı diktirme ücretleri nadir olmayarak konu ediliyor, güncel fiyatları yansıtmayan bu mesajlardan ziyade arayarak veya WhatsApp tan fiyat almak daha mantıklıdır.

 Kızlık zarı dikimi fiyatı Ankara

Himenoplasti ameliyatları için başta Ankara olmak üzere ülkenin tüm şehirlerinden, hatta Avrupa ve Arap ülkelerindende birçok hasta İstanbul'a geliyor, aslına bakarsanız zar dikimi için en fazla jinekolog İstanbul'da bulunuyor, ayrıca bu ameliyat geniş tecrübe ve el becerisi gerektirdiği için insanlar genelde bu şehre geliyorlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019

Sitelerde rakamlara yer vermiyoruz. 2019 senesinde ülkemizde önemli ekonomik değişimler oldu, yerel paramız değer kaybetti, enflasyon arttı, derken 2019 senesinde kızlık zarı dikimi fiyatlarıda yerinde sayacak değildir, önemli bir artış kaçınılmaz görünüyor.

Kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Kızlık zarı diktirme konusu herkesin ilgisini çekiyor değil mi ? ama gerçekten kızlık zarını diktirmiş olanların yorumlarına rastlarsanız bu gerçekten bu konuda altın değerindedir, sitelerde birçok ameliyat sonrası yoruma denk geleceksiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.