Flep yöntemi nedir ?

Flep yöntemi nedir ? ( kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyatlarının temelini oluşturan teknik bir terimdir ) ,  flep yöntemi yaptıranlar kaç gün içinde cinsel ilişkiye girebilirler ? ( iyileşme süresi olan 1 aylık periyoddan sonra ne zaman istenirse cinsel ilişkiye girilebilir, aradan aylar , yıllardada geçse cinsel ilişkide kanama ihtimali bakire bayanlarla aynı düzeyde olacaktır ),  kalıcı kızlık flep yöntemi ne kadar dayanır ? ( cinsel ilişkiye girilmediği sürece hayat boyu canlı kalır ve doğal olarak içindeki kan damarlarından kan akımı geçer ), kalıcı flep yöntemi sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ? ( yarım saatlik ameliyattan sonya ayağa kalkarak aynı gün bile işinize devam edebilirsiniz, yada otobüs, tren, uçak veya minibüs ile seyahat edebilirsiniz, ilk bir ay ağır spor, yüzme, ata binme, bisiklete binme gibi egzersizlerden kaçınmak gerekir ),  flep yöntemi kadınlar kulübü ve kızlar soruyorda en fazla konuşulan kızlık zarı konusu olmasının sebebi nedir ? ( flep yönteminin gerçek kızlık zarına en yakın metod olmasından kaynaklanır ), İstanbul'da flep yöntemi fiyatı ne kadardır ? ( kızlık zarı dikimi fiyatları güncel bilgiler için WhatsApp den yazabilirsiniz, yada direkt arayınız  ),  kızlık zarı dikimi flep yöntemi kesin sonuç verir mi ? ( bakire bayanların gerdek gecesinde kızlık zarı kanama ihtimali ile aynı olasılığa çıkar ), flep yöntemi sonrası kanama normal midir ? ( ameliyat yarasının henüz taze olduğu ilk hafta sızıntı şeklinde kanama normal kabul edilir ),  flep yöntemi iyileşme süreci kaç gündür ? ( aynı gün bile iş yaşamınıza geri dönmekle birlikte total iyileşme 1 ay sürmektedir.

Flep yöntemi dendiğinde bekaret ameliyatlarında en iyi sonuç veren yöntem olarak akla geliyor, en azından ben öyle düşünüyorum. Uygulaması daha fazla zaman ve alın teri, tecrübe, el becerisi anlamınada gelse hastaların kendini gerçek anlamda bakire hissetmelerini sağlamak için geçici kızlık zarı dikimi maalesef yeterli olmuyor, halk arasında kalıcı kızlık zarı dikimi denen flep yöntemi aslına ayda bakirelik konusunda vajina girişinde olması beklenen kızlık zarına en yakın ameliyat metodudur. Tabiki %100 aynısı oldu demek mümkün olmaz ama en azından dikkatli bir incele yapılmadan gerçekleşen kızlık zarı muayenelerinde olumlu sonuç alınabilecek bir yöntemdir. zaten gerdek gecesinde kızlık zarınızın dikilmiş olduğunun eş tarafından anlaşılması ihmal edilebilecek düzeyde düşük bir ihtimaldir.

Ameliyat tekniği olarak eski kızlık zarını tamir etmeye çalışmak yerine ( zaten eski kızlık zarı tamir edilse bile hasta ihtiyacı olduğu sonucu alamayacaktır ) vajina duvarlarından ince tabakalar kaldırarak yepyeni bir kızlık zarı oluşturmaya dayalıdır, içinden aktif kan damarları geçen ve herhangi bir sebeple yırtıldığında kanama potansiyeli tam olan bir zar. İşte flep yöntemi budur. Hastaların yoğun olarak kalıcı fleb yöntemi ile dikim istemerinin aslı burdan gelmektedir. Kalıcı flep yöntemi fiyatları ve diğer bir çok detay için WhatsApp  den yazabilirsiniz, yada  dan direkt arayın. Sitelerde fiyat yazmaz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.