Kalıcı kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi
Kalıcı kızlık zarı dikimi son günlerde efsane bekaret ameliyatı olarak kızlar arasında konuşuluyor. Bunun en önemli sebebi ise gerçekten sonuç verecek yani evlendiğiniz zaman kanama ortaya çıkartacak, bir bakıma size sonuç garantisi sunacak doktor sayısının ülke çapında bir elin parmaklarından daha az olmasıdır. Ama diğer taraftan bakıldığında birçok jinekolog ve hatta bazı plastik cerrahlar bende kalıcı kızlık zarı dikimi yapıyorum, sonucu garanti ediyorum, hatta lazerle kızlık zarı dikimi yapıyorum diyerek tutamayacakları sözleri vermekten geri durmuyorlar. İşte bu noktada hayata temiz bir sayfa açmak için kızlık zarı dikimi yaptırmayı planlayan genç bayanların işi dahada zorlaşıyor. Mahrem bir konu olduğu için hangi doktorun daha dürüst davrandığını ve onu gerçekten sonuca ulaştıracağını etrafındaki insanlara soramıyorlar. Tek kaynak daha önce bu ameliyat başından geçmiş olan hastaların sağda solda forumlarda bloglarda yazdıkları kızlık zarı dikimi yorumları oluyor.

Kalıcı kızlık zarı dikimi kesin sonuç verir mi ?

Gerçek anlamda flep yöntemi yapan bir doktora denk geldi iseniz kesin sonuç alabilirsiniz. Ama flep yöntemi yaptım diyerek aslında size geçici kızlık zarı dikimi yapan hekimler o kadar fazla ki her an paranız zamanınız ve itibarınız boşa harcanabilir. İsterseniz sonuç alabilmek için araştırmalarım sonucu elde ettiğim aşağıdaki verileri inceleyin :
  1. Kızlık zarı dikiminde karar verdiğiniz doktor hakkında olumlu ve olumsuz tüm yorumları okuyun, sahte yorumları anlamak için profilini inceleyin, eski yorumları okuyun, mutlaka bşr yerlerde açık verir ve sahte olduğunu anlarsınız. 
  2. Kalıcı kızlık zarı dikimi için karar kıldığınız doktor sizi düğünden önce kontrole çağırıyorsa büyük ihtimalle kalıcı adı altında geçici kızlık zarı dikimi yapacak ve siz düğüne birkaç gün kala kontrole geldiğinizde basit bir bahane ile bazı dikişlerinizin attığını ve birkaç kanama dikişi atacağını söyleyecektir yani yeniden geçici kızlık zarı dikimi yaparak sizi düğüne gönderecek.
  3. Lazerle kızlık zarı dikimi yapılır diye reklam yapıyorsa bilin ki gerçek kalıcı kızlık zarı dikimi yapamayan bir doktorla muhatap olacaksınız. Zira lazerle kızlık zarı dikmek mantık dışıdır. Araştırın göreceksiniz. Lazerle dikilirse ameliyat kansız geçer, pek acı hissetmezsiniz, çabuk iyileşir gibi yalanlara inanmayın. Teyid etmek için araştırın derim.
  4. Geçici kızlık zarı dikimi + vajina daraltma yapılır diyenlere yaklaşmayın, vajina daraltma ameliyatının 1 ay iyileşme süresi vardır, geçici kızlık zarı dikiminde ise iyileşme süresi yoktur, yani daraltma iyileşmeden ilişkiye girmek mümkün değildir.
  5. Ben zaten kalıcı kızlık zarı dikimi veya geçici kızlık zarı dikimini daraltarak yapıyorum diyenlerde yalan söyler, vajina daraltma farklı bir ameliyat olup kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile birlikte veya ayrı olarak yapılabilir ama geçici himenoplasti ile aynı anda asla yapılamaz.
  6. Ben 3 kat veya 4 kat flep yöntemi yapıyorum diyenlerde dürüst değildir, flep yöntemi en fazla çift kat yapılabilir, eğer 3 veya 4 kat yapılırsa ilişkide yırtılması mümkün olmaz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları

Siz bu yazıyı ne zaman okursunuz, okuduğunuz zaman kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paraya çıkar kestirmek zor ama 2019 yazında benim araştırmama göre kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları 2500 TL - 3000 TL arasıdır. Daraltmalı isterseniz 3500 - 4000 TL civarına tırmanabilir. Bu ameliyatları yaptırmak bir nokyata kadar önemli değildir, sonuç almak önemlidir. O yüzden gerçek kalıcı kızlık zarı dikimi yapan doktora karar verirken çok iyi araştırın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları

Kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.